Servisné služby

Stroje na oranie pôdy, kosačky na trávu, motorové píly a ďalšie, oprava záhradnej techniky, servisné služby

V oblasti záhradnej techniky ponúkame záručný a pozáručný servis výrobkov značiek STIHL, Viking, AGZAT, Vari, AL-KO a iných.

Autorizovaný záručný a pozáručný servis je doplnený predajom príslušenstva a náhradných dielov. Servis je vybavený originálnym náradím a náhradnými dielmi.

Informácie pre kupujúcich

Ponúkame tie najlepšie služby!

Filozofiou a cieľom spoločnosti NAGY ELEKTRO je spokojnosť zákazníkov s našimi produktmi a službami. Sme si vedomí, že tie najlepšie referencie sú práve od našich spokojných klientov. Preto našim zákazníkom venujeme potrebný čas a naše skúsenosti v snahe poradiť a nájsť pre zákazníka konkrétne a najlepšie riešenie.

Dodanie tovaru

Vaše auto nie je dostatočne veľký? Žiadny problém. Rozvoz zásielok našim autom v okruhu 50 km neúčtujeme žiadne poplatky

Splátkový predaj

Vieme, že najväčšiu radosť z výrobku človek zažije, keď si ho kúpi hneď. Splatiť výrobok je predsa omnoho ľahšie ako dopredu šetriť. Preto sa snažíme priniesť čo najjednoduchší a najvýhodnejší nákup na splátky.

Naše ceny

Bezkonkurenčné ceny, ponuka, služby - ponúkame široký sortiment veľkých i malých domácich spotrebičov: záhradnej a bielej techniky. Nájdete u nás bohatý výber rôznych značiek pračiek, umývačiek, chladničiek, sporákov.